پرواز های تفریحی تاندم ( دو نفره )

 

پرواز های تفریحی تاندم

آیا تا به حال بالای یک تپه و یا کوه ایستاده اید که به اطراف و همچنین دامنه کوه نگاه کنید و از خودتان بپرسید : عجب منظره ای و چقدر پرواز بر فراز این منطقه زیباست؟

شما میتوانید پرواز بر فراز مناطق زیبا و کوهستانی را با ساده ترین و ایمن ترین و خالص ترین پرواز ، پرواز با پاراگلایدر را با ما و خلبانان حرفه ای آموزشگاه تجربه نمایید و لذتی وصف ناپذیر را تجربه نمایید.

پاراگلایدر تاندم قابلیت حمل دو نفر را همزمان بعهده داشته و یک نفر بعنوان خلبان و در صندلی عقبی که کنترل وسیله پروازی را بعهده داشته و یک نفر بعنوان مسافر و در صندلی جلویی وسیله پروازی جایگزین شده و بنابراین مسافر دارای وسعت دید بالایی در حین پرواز میباشد.

شما بعنوان یک مسافر پروازی کافیست فقط بمدت 5 دقیقه قبل از پرواز توسط خلبان از نحوه چگونگی و مشارکت برای شروع و انجام پرواز آشنا شده و با توجه به محل پروازی و شرایط هوایی میتوانید از 15 دقیقه الی 1 ساعت ( و حتی ساعتها ) بر فراز منطقه پروازی از پرواز لذت برده و حتی میتوانید در حین پرواز بنا بدرخواست خودتان فرامین کنترلی را در اختیار گرفته و با نحوه چگونگی و عملکرد یک پاراگلایدر در درون هوا آشنا شده که این خود زمینه ساز افزایش علاقمندی شما به پرواز بوده و میتواند حس شما را برای یک آموزش صحیح پاراگلایدر افزایش دهد و نهایتا منجر به انتخاب آموزش پاراگلایدر گردد.

برای دریافت اطلاعات و نحوه ثبت نام لطفا با شماره تماس 09121908518 و یا 09371908518 استاد وحید نظری نسب و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید با ما ارتباط برقرار نمایید.

هزینه پروازهای تفریحی تاندم 1،800،000 ریال (زمان پرواز بین  15 الی 30 دقیقه)

هزینه پروازهای تفریحی تاندم 2،800،000 ریال (زمان پرواز بین 40 الی 60 دقیقه)

هزینه پروازهای تفریحی تاندم 3،800،000 ریال (زمان پرواز بین 75 الی 90 دقیقه)،

در صورت رزرو گروهی میتوانید از تخفیف 10% بهره مند گردید.

در صورت تمایل میتوانید از پرواز شما فیلمبرداری با کیفیت HD انجام گردد، هزینه فیلمبرداری مجزا به مبلغ 200،000 ریال میباشد.

خلبانان دارای صلاحیت پروازهای دو نفره (تاندم):

1- آقای بهبود عیسی زاده(خلبان)

2- آقای حسام بایرامی(مربی)

3- آقای سیامک پور کلانتر(مربی)

4- آقای علیرضا ادیب پرور(خلبان)

 

تماس و پشتیبانی

مدیریت آموزشگاه
09121908518

  تماس

عضویت در خبرنامه

از فروشهای ویژه و تخفیفات در ایمیل خود مطلع شوید

سیروس را دنبال کنید:

با ما همراه باشید

 

ما در هر لحظه آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان می باشیم.

  ارسال پیام

 

Nikafzar